Policjanci i pracownicy śremskiej Policji przygotują świąteczne prezenty - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Policjanci i pracownicy śremskiej Policji przygotują świąteczne prezenty

Data publikacji 03.12.2019

Komenda Powiatowa Policji w Śremie włączyła się w akcję charytatywną pn. „Odkryj w sobie Św. Mikołaja”. Z związku z tym przedsięwzięciem policjanci i pracownicy cywilni śremskiej Policji przygotują świąteczne prezenty dla Sebastiana, Bartka, Ingi, Magdy i dwóch Julii.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie, po raz siódmy, organizuje akcję charytatywną pn. "Odkryj w sobie Św. Mikołaja”. Jak podają organizatorzy: „Celem akcji jest uszczęśliwienie dzieci objętych wsparciem PCPR-u poprzez podarowanie im prezentów, o których marzą”.

Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak, wzorem minionych lat, postanowił wesprzeć szczytną akcję PCPR-u i dzięki ofiarności funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych śremska Komenda przygotuje wymarzone prezenty aż dla sześciorga dzieci. Jedną świąteczną paczkę przygotuje Komendant Jądrzak wraz ze swoim Zastępcą mł. insp. Konradem Bartłomiejczakiem, drugą policjanci Wydziału Kryminalnego, trzecią mundurowi z prewencji, czwartą funkcjonariusze drogówki, piątą rzecznik z koordynatorem skargowym, a szóstą pracownicy cywilni.

Z PCPR-u otrzymaliśmy listy do Św. Mikołaja, w których Inga, Magda, dwie Julie, Sebastian i Bartek napisali o czym marzą. Postaramy się spełnić ich marzenia.

Jak zapowiadają organizatorzy prezenty zostaną przekazane dzieciom podczas, specjalnie zorganizowanego przez PCPR, spotkania, które odbędzie się przed Świętami Bożego Narodzenia.

Poniżej na zdjęciu przednia strona koperty, w której otrzymaliśmy list od Julii.

/ Ewa Kasińska /