Dwa razy złoto dla policjantki ze Śremu - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Dwa razy złoto dla policjantki ze Śremu

Data publikacji 14.06.2019

Martyna Wawrzyniak z Komendy Powiatowej Policji w Śremie dwa razy stanęła na najwyższym podium podczas „Open GI 2019 - Gi & No Gi Jiu Jitsu”, które odbyły się Luboniu. Policjantka, która na co dzień pełni służbę w patrolówce, po raz kolejny w historii tych zawodów została dwukrotną mistrzynią w brazylijskim jiu-jitsu, w kategoriach - kobiety niebieskie pasy Gi i No Gi. Tym samym w najwyższej formie zakończyła sezon i przygotowuje się do Pucharu Polski, który odbędzie się we wrześniu.

W sobotę, 1 czerwca, Martyna Wawrzyniak wzięła udział w kolejnych, międzynarodowych zawodach pn. „Open GI 2019 - Gi & No Gi Jiu Jitsu”, które odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luboniu i zorganizowane zostały przez Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki ALLIANCE.

Policjantka ze Śremu reprezentowała podczas turnieju Klub Barracuda BJJ Poznań – Sekcja Dolsk, w którym trenuje brazylijskie jiu-jitsu i odnosi sukcesy na międzynarodowych mistrzostwach.

Między innymi od kilku lat z powodzeniem startuje w zawodach pn. „Open GI- Gi & No Gi Jiu Jitsu”, na których zazwyczaj staje na najwyższym podium. Nie inaczej było tym razem. Mistrzostwo w kategorii kobiety niebieskie pasy Gi /zawodniczki walczą w kimonach/ zdobyła wygrywając na punkty walkę trwającą 6 minut. Natomiast złoty medal w dywizji kobiety niebieskie pasy No Gi /walki odbywają się w stroju sportowym/ wywalczyła przez duszenie kończąc walkę krótko przed wymaganym czasem 6 minut.

Tym samym nasza koleżanka w najwyższej formie zakończyła sezon i przygotowuje się do Pucharu Polski, który odbędzie się we wrześniu.

Z Martyny Wawrzyniak jesteśmy dumni, gratulujemy jej podwójnego, kolejnego złota i trzymamy kciuki życząc dalszych sukcesów!

/ Ewa Kasińska /

  • Policjantka stoi przy radiowozie i prezentuje medale
  • Policjantka w sali konferencyjnej stoi przy logo śremskiej Policji i prezentuje medale
  • Dwa medale wywalczone przez śremską policjantkę