Halinka Barnak przeszła na emeryturę - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Halinka Barnak przeszła na emeryturę

Data publikacji 01.02.2019

W Komendzie Powiatowej Policji w Śremie odbyło się uroczyste spotkanie związane z przejściem na zasłużoną emeryturę Pani Haliny Barnak. Nasza koleżanka przez ponad 47 lat pracy zawodowej specjalizowała się w problematyce finansowej, w tym ponad 19 lat pracowała w Zespole Finansów i Zaopatrzenia śremskiej Komendy.

31 stycznia br., o godz. 13.00, sala konferencyjna Komendy Powiatowej Policji w Śremie wypełniła się po brzegi. Tak wielu policjantów i pracowników cywilnych przyszło na uroczyste spotkanie związane z przejściem na zasłużoną emeryturę Pani Haliny Barnak.

Szef śremskiej Policji insp. Sławomir Jądrzak dziękując Pani Halince za zaangażowanie i wkład włożony w realizację powierzonych zadań podkreślił, że swoje obowiązki wykonywała ona z poświęceniem, oddaniem i zawsze serdecznym uśmiechem.

Do życzeń przekazanych przez Komendanta Jądrzaka przyłączyli się także: mł. insp. Konrad Bartłomiejczak I Zastępca Komendanta, Krzysztof Patalas i Kamila Sobieraj z Zespołu Finansów i Zaopatrzenia oraz bardzo wielu policjantów i pracowników cywilnych z naszej Komendy.

Pani Halina Barnak przez ponad 47 lat pracy zawodowej specjalizowała się w problematyce finansowej. Ponad 19 lat jako pracownik korpusu służby cywilnej w Zespole Finansów i Zaopatrzenia śremskiej Komendy zajmowała się naszymi sprawami finansowymi.

Na zasłużonej emeryturze Halince Barnak życzymy przede wszystkim zdrowia, pogody ducha oraz realizacji wszystkich planów i marzeń!

/ Ewa Kasińska /