Dzielnicowi dyżurują w Urzędzie Miasta i Gminy w Dolsku - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Dzielnicowi dyżurują w Urzędzie Miasta i Gminy w Dolsku

Data publikacji 17.01.2019

W poniedziałki i czwartki dzielnicowi opiekujący się rejonem gminy Dolsk będą czekali na mieszkańców w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Dolsku.

Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak  oraz Burmistrz Miasta i Gminy Dolsk Barbara Wierzbińska ustalili, że dzielnicowi, którzy opiekują się gminą Dolsk będą dwa razy w tygodniu pełnili dyżury w dolskim magistracie.

W każdy poniedziałek od godz. 10.00 do godz. 11.00 oraz w czwartki od 18.00 do 19.00 policjanci będą czekali na mieszkańców w sali nr 5, która mieści się na parterze budynku Urzędu Miasta i Gminy w Dolsku /Plac Wyzwolenia 4/.

Przypominamy też o tym, że bardzo szybko można sprawdzić swojego dzielnicowego i skontaktować się z nim poprzez aplikację „Moja Komenda”, która jest pierwszym mobilnym przewodnikiem po polskich jednostkach Policji przygotowanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Przy tej okazji przypominamy również o działaniu Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Za jej pośrednictwem mieszkańcy mogą anonimowo przekazywać Policji informacje o niepokojących ich zjawiskach z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa. Policjanci cały czas zachęcają do korzystania z tego internetowego narzędzia i do zgłaszania ujawnionych nieprawidłowości i naruszeń prawa. Wszystkie sygnały od internautów są przez śremskich funkcjonariuszy skrupulatnie sprawdzane, a w przypadku potwierdzenia zgłoszenia mundurowi podejmują czynności mające na celu wyeliminowanie danego zagrożenia.

/ Ewa Kasińska /