Aktualności

Policjanci przygotują świąteczne prezenty dla Magdy, Wiktorii, Żanetki, Błażeja i Adasia

Data publikacji 30.11.2018

Komenda Powiatowa Policji w Śremie włączyła się w akcję charytatywną pn. „Odkryj w sobie Św. Mikołaja”. Z związku z tym przedsięwzięciem policjanci i pracownicy cywilni śremskiej Policji przygotują świąteczne prezenty dla Magdy, Wiktorii, Żanetki, Błażeja i Adasia.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Śremie organizuje akcję charytatywną pn. „Odkryj w sobie Św. Mikołaja”. Jak podają organizatorzy: „Celem akcji jest uszczęśliwienie dzieci objętych wsparciem PCPR-u poprzez podarowanie im prezentów, o których marzą”.

Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak wzorem roku ubiegłego postanowił wesprzeć szczytną akcję PCPR-u i dzięki ofiarności funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych śremska Komenda przygotuje wymarzone prezenty aż dla pięciorga dzieci. Jedną świąteczną paczkę przygotuje Komendant Jądrzak wraz ze swoim Zastępcą mł. insp. Konradem Bartłomiejczakiem, drugą policjanci Wydziału Kryminalnego, trzecią mundurowi z prewencji wraz z rzecznikiem i koordynatorem skargowym, czwartą funkcjonariusze drogówki i piątą pracownicy cywilni.

Z PCPR-u otrzymaliśmy listy do Św. Mikołaja, w których Magda, Wiktoria, Żanetka, Błażej i Adaś napisali o czym marzą. Postaramy się spełnić ich marzenia.

Jak zapowiadają organizatorzy prezenty zostaną przekazane dzieciom podczas, specjalnie zorganizowanego przez PCPR, spotkania, które odbędzie się przed Świętami Bożego Narodzenia.

Poniżej na zdjęciu tylna strona koperty, w której otrzymaliśmy list od Błażeja.

/ Ewa Kasińska /