Wandal ujęty-metalowym koszem na śmieci uderzał w zaparkowane pojazdy - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wandal ujęty-metalowym koszem na śmieci uderzał w zaparkowane pojazdy

Data publikacji 15.07.2018

Zarzuty dotyczące uszkodzenia dwóch samochodów osobowych usłyszał 25-letni mieszkaniec Śremu. Mężczyzna, w niedzielny poranek, metalowym koszem na śmieci uderzał, w zaparkowane na śremskich Jezioranach, Renault Clio i Opla Corsę. Teraz grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

15 lipca br., około godz. 05.15, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o ujęciu wandala, który w Śremie na ul. Chłapowskiego kopał w zaparkowane samochody oraz uderzał w nie metalowym koszem na śmieci.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oraz kryminalni. Z ich ustaleń wynika, że 25-letni mieszkaniec Śremu uszkodził Renault Clio i Opla Corsę. Zachowanie wandala zauważył śremianin, który ujął 25-latka, a następnie powiadomił Policję.

Sprawca uszkodzeń trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze tego samego dnia, po południu, usłyszał dwa zarzuty i został przesłuchany. Przyznał się do uszkodzeń samochodów. Teraz grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

/ Ewa Kasińska /