Dzielnicowy ze Śremu ponownie w gronie najlepszych strzelców

Data publikacji 10.06.2018

Asp. szt. Bartosz Limański ponownie godnie reprezentował Komendę Powiatową Policji w Śremie podczas zawodów strzeleckich. Tym razem nasz kolega dzielnicowy zajął II miejsce w klasyfikacji indywidualnej na IV Międzypowiatowych Zawodach Strzeleckich, które odbyły się w Środzie Wlkp.

25 maja br. na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Środzie Wlkp. do strzeleckiej rywalizacji stanęli policjanci z kilku jednostek. Obok gospodarzy ze średzkiej Komendy byli funkcjonariusze ze Śremu, Słupcy, Wrześni i Kórnika.

Każdy z zawodników w pozycji stojącej oddawał 5 strzałów, z 25 metrów, z pistoletu sportowego i 7 strzałów, z 50 metrów, z karabinu sportowego.

Ostatecznie, w klasyfikacji indywidualnej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów KPP Środa Wlkp., nasz kolega dzielnicowy asp. szt. Bartosz Limański zajął II miejsce.

Przypomnijmy, że 24 marca br. na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Śremie podczas XVI Turnieju Strzeleckiego Służb Mundurowych i Pracowników Administracji Państwowej w klasyfikacji indywidualnej asp. szt. Bartosz Limański zajął III miejsce.

Koledze Bartkowi Limańskiemu GRATULUJEMY celnego oka i strzeleckich sukcesów !!!