Policjanci zlikwidowali kolejną, nielegalną uprawę konopi - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zlikwidowali kolejną, nielegalną uprawę konopi

Data publikacji 05.11.2017

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zlikwidowali kolejną, nielegalną uprawę ziela konopi. Teraz funkcjonariusze szukają osób zajmujących się uprawą tego narkotyku.

4 listopada br., wczesnym rankiem, policjanci kryminalni w kompleksie leśnym w Niesłabinie zlikwidowali kolejną, tym razem mniejszą, nielegalną uprawę ziela konopi.

Funkcjonariusze zabezpieczyli do dalszych badań 4 rośliny oraz pojemnik i wiaderko, w których one rosły. Obecnie policjanci szukają osób, które zajmowały się uprawą tego narkotyku.

Sprawcom, którzy wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii uprawiali konopie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci z Zespołu do walki z Przestępczością Narkotykową proszą, aby osoby, które przypadkowo znajdą podejrzaną uprawę konopi, zgłaszały ten fakt w Komendzie Powiatowej Policji w Śremie. Można dzwonić bezpośrednio do policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej tel.: 61 28 15 274 lub też kontaktować się z nimi przez oficera dyżurnego: tel. 61 28 15 211.

/ EK /