Policjanci wzięli udział w piłkarskich rozgrywkach - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Policjanci wzięli udział w piłkarskich rozgrywkach

Data publikacji 13.10.2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty, który zorganizowany został na boisku przy Zespole Szkół Technicznych. Ostatecznie nasi koledzy zajęli II miejsce i odebrali pamiątkowy puchar z rąk Wicestarosty Śremskiego Janusza Przywary.

12 października br. drużyna składająca się z policjantów śremskiej Komendy wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się w Śremie, na boisku lekkoatletycznym przy ul. Staszica.

Głównym celem inicjatywy, zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe i Zespół Szkół Technicznych, była integracja firm i instytucji, które współpracują z „Hipolitem”.

Do udziału w imprezie zgłosiły się cztery drużyny. Obok reprezentacji Komendy Powiatowej Policji w Śremie do rozgrywek stanęli gospodarze, czyli młodzież z Zespołu Szkół Technicznych, a także drużyna 6 Batalionu Chemicznego Sił Powietrznych w Śremie i zespół z Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.

Rozgrywki odbyły się systemem „każdy z każdym”. Policjanci wygrali z ekipą WSB i reprezentacją gospodarzy, jedynie mecz z jednostką wojskową zakończył się wynikiem 3:2 dla 6 Batalionu Chemicznego.

Ostatecznie nasi koledzy zajęli II miejsce i odebrali pamiątkowy puchar z rąk Wicestarosty Śremskiego Janusza Przywary. Policyjnej drużynie gratulowała również Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych Maria Bychawska oraz przedstawiciel Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.

Podczas turnieju nie zabrakło piłkarskich emocji, sportowej rywalizacji, radości i uśmiechu.

Wszystkim drużynom GRATULUJEMY!

/ Tekst: Ewa Kasińska, foto: Zespół Szkół Technicznych w Śremie, Katarzyna Baksalary "Tygodnik Śremski" /