ZAPRASZAMY na XIV Otwartą Akcję Honorowego Oddawania Krwi - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

ZAPRASZAMY na XIV Otwartą Akcję Honorowego Oddawania Krwi

Data publikacji 05.10.2017

Komenda Powiatowa Policji w Śremie organizuje kolejną Otwartą Akcję Honorowego Oddawania Krwi. Zapraszamy wszystkich, którzy bezinteresownie zechcą nieść pomoc. Tym razem dodatkowo, obok „Mobilnego punktu poboru krwi” stanie nasz policyjny namiot, w którym zorganizujemy punkt konsultacyjny.

Po raz czternasty Policja w Śremie organizuje Otwartą Akcję Honorowego Oddawania Krwi. Tym razem w organizację przedsięwzięcia włączyła się także Stacja Paliw Circle K.

Akcja odbędzie się w piątek, 13 października br., w godz. 08.30-13.30, właśnie na placu przed Stacją Paliw, która mieści się w Śremie przy ul. Grunwaldzkiej 21. W tym dniu będzie też można zostać potencjalnym dawcą szpiku.

Zapraszamy wszystkich, którzy bezinteresownie zechcą oddać ten niezwykle cenny lek ratujący życie i przywracający zdrowie, którego nie da się wyprodukować.

Tego dnia obok „Mobilnego punktu poboru krwi” stanie nasz policyjny namiot, w którym zorganizujemy punkt konsultacyjny. Będzie można porozmawiać z dzielnicowym i policjantem drogówki.

/ EK /