Święto Policji 2017 w Śremie - echa naszej uroczystości na małym ekranie - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Święto Policji 2017 w Śremie - echa naszej uroczystości na małym ekranie

Data publikacji 03.08.2017

Po naszym Święcie Policji, na które, jak co roku zaprosiliśmy też dziennikarzy lokalnych mediów, m. in. na małym ekranie ukazała się relacja z tej uroczystości. Stanowi ona swoiste uzupełnienie do prezentowanego już na naszej stronie internetowej materiału dotyczącego Święta Policji 2017 w Śremie.

Przypomnijmy, że w czwartek, 27 lipca br. odbyły się uroczyste obchody Święta Policji w Śremie. Najpierw, spotkaliśmy się przed Kościołem pw. Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej, gdzie Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak oraz I Zastępca Komendanta mł. insp. Konrad Bartłomiejczak uroczyście złożyli kwiaty przed pomnikiem upamiętniającym poległych policjantów, którzy w służbie Rzeczypospolitej oddali życie wierni do końca swemu ślubowaniu. Później udaliśmy się do Kościoła na mszę św., po której przeszliśmy do Kinoteatru Słonko. Tam, o godz. 12.00 rozpoczęła się uroczystość, która była centralnym punktem naszych obchodów Święta Policji.

Tego dnia byli z nami także lokalni dziennikarze i m. in. na małym ekranie mogliśmy już zobaczyć relację z uroczystości, która stanowi swoiste uzupełnienie do prezentowanego już na naszej stronie internetowej materiału dotyczącego tegorocznego Święta Policji.

Poniżej, dla zainteresowanych, podajemy link do materiału Telewizji Relax: http://tvrelax.pl/informacje/166-wiadomosci/8341-swieto-policji.html

/ Ewa Kasińska, foto: Telewizja Relax /