Święto Policji 2017 w Śremie - echa naszej uroczystości na małym ekranie - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Święto Policji 2017 w Śremie - echa naszej uroczystości na małym ekranie

Po naszym Święcie Policji, na które, jak co roku zaprosiliśmy też dziennikarzy lokalnych mediów, m. in. na małym ekranie ukazała się relacja z tej uroczystości. Stanowi ona swoiste uzupełnienie do prezentowanego już na naszej stronie internetowej materiału dotyczącego Święta Policji 2017 w Śremie.

Przypomnijmy, że w czwartek, 27 lipca br. odbyły się uroczyste obchody Święta Policji w Śremie. Najpierw, spotkaliśmy się przed Kościołem pw. Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej, gdzie Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak oraz I Zastępca Komendanta mł. insp. Konrad Bartłomiejczak uroczyście złożyli kwiaty przed pomnikiem upamiętniającym poległych policjantów, którzy w służbie Rzeczypospolitej oddali życie wierni do końca swemu ślubowaniu. Później udaliśmy się do Kościoła na mszę św., po której przeszliśmy do Kinoteatru Słonko. Tam, o godz. 12.00 rozpoczęła się uroczystość, która była centralnym punktem naszych obchodów Święta Policji.

Tego dnia byli z nami także lokalni dziennikarze i m. in. na małym ekranie mogliśmy już zobaczyć relację z uroczystości, która stanowi swoiste uzupełnienie do prezentowanego już na naszej stronie internetowej materiału dotyczącego tegorocznego Święta Policji.

Poniżej, dla zainteresowanych, podajemy link do materiału Telewizji Relax: http://tvrelax.pl/informacje/166-wiadomosci/8341-swieto-policji.html

/ Ewa Kasińska, foto: Telewizja Relax /