Medal, odznaka i awans dla śremskich policjantów - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Medal, odznaka i awans dla śremskich policjantów

Data publikacji 20.07.2017

Podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji, które odbyły się w Poznaniu, MEDALEM ZŁOTYM ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ odznaczony został asp. szt. w st. spoczynku Grzegorz Bruss, BRĄZOWĄ ODZNAKĄ „ZASŁUŻONY POLICJANT” uhonorowany został asp. szt. Maciej Głochowiak, a na stopień INSPEKTORA POLICJI mianowany został mł. insp. Sławomir Jądrzak.

19 lipca br. na Placu Mickiewicza w Poznaniu odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, na czele z Wojewodą Wielkopolskim Zbigniewem Hoffmannem oraz nadinsp. Heleną Michalak Zastępcą Komendanta Głównego Policji., policjanci oraz pracownicy Policji garnizonu wielkopolskiego.

Jednym z głównych punktów wojewódzkich obchodów Święta Policji było wręczenie policjantom i pracownikom Policji medali, odznak i awansów na wyższe stopnie policyjne. W gronie uhonorowanych funkcjonariuszy byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

MEDALEM ZŁOTYM ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ odznaczony został nasz Dyżurny, od niedawna emeryt asp. szt. w st. spoczynku Grzegorz Bruss. BRĄZOWĄ ODZNAKĄ „ZASŁUŻONY POLICJANT” uhonorowany został Naczelnik Wydziału Kryminalnego asp. szt. Maciej Głochowiak, a na stopień INSPEKTORA POLICJI mianowany został Komendant Powiatowy Policji w Śremie mł. insp. Sławomir Jądrzak. GRATULUJEMY !!!

Więcej informacji na temat wojewódzkich obchodów Świata Policji można znaleźć na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu: http://www.wielkopolska.policja.gov.pl/wlk/aktualnosci/188726,KWP-Wojewodzkie-obchody-Swieta-Policji-w-Poznaniu.html

/ Tekst: Ewa Kasińska, foto: Piotr Garstka /