Komendant wyróżnił technika kryminalistyki i dzielnicowego - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant wyróżnił technika kryminalistyki i dzielnicowego

Data publikacji 16.05.2017

Komendant Powiatowy Policji w Śremie mł. insp. Sławomir Jądrzak wyróżnił sierż. Dominika Kapałę za zajęcie III miejsca podczas eliminacji wojewódzkich konkursu „Policjant Służby Kryminalnej 2017 roku - kategoria: technik kryminalistyki" i mł. asp. Tomasza Kolańskiego za zajęcie I miejsca w powiecie śremskim w plebiscycie „Asy Bezpieczeństwa Dzielnicowy Wielkopolski 2017”.

16 maja br. w sali konferencyjnej śremskiej Komendy, podczas odprawy kadry kierowniczej, Komendant Powiatowy Policji w Śremie mł. insp. Sławomir Jądrzak wyróżnił dwóch policjantów.

Sierż. Dominik Kapała z Zespołu Techniki Kryminalistycznej otrzymał pochwałę za wzorowe wykonywanie obowiązków i zajęcie III miejsca w wojewódzkich eliminacjach Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Służby Kryminalnej, w kategorii technik kryminalistyki.

Mł. asp. Tomasz Kolański z Rewiru Dzielnicowych odebrał pochwałę za wzorowe wykonywanie obowiązków i zajęcie I miejsca w powiecie śremskim w plebiscycie "Asy Bezpieczeństwa Dzielnicowy Wielkopolski 2017".

Naszym kolegom GRATULUJEMY!

/ Ewa Kasińska /