Marihuana u pasażera - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuana u pasażera

Data publikacji 26.02.2013

policja_srem1

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali nietrzeźwego, 32 – letniego mieszkańca Śremu, u którego znaleźli woreczek z marihuaną. Mężczyzna został osadzony w „policyjnym areszcie” do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.

W minioną niedzielę, 24 lutego około godz. 17.00 policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w rejonie skrzyżowania ulic Grunwaldzka – Staszica zauważyli pojazd marki Opel Vectra, którego kierujący na widok radiowozu najpierw przyhamował, a następnie szybko zaczął oddalać się w kierunku ulicy Gostyńskiej.

Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli drogowej, w trakcie której zarówno kierowca, jak i pasażerowie zachowywali się bardzo nerwowo, tak jakby mieli coś do ukrycia. I faktycznie mundurowi u pasażera,  32 – letniego mieszkańca Śremu, znaleźli woreczek z suszem roślinnym.

Mężczyzna był też nietrzeźwy - miał ponad promil alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w „policyjnym areszcie” do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.

Policjanci Wydziału Kryminalnego wykonali badanie testerem narkotykowym, które potwierdziło, że susz roślinny znaleziony u 32 – latka to marihuana.

Wczoraj, mężczyzna usłyszał zarzut i został przesłuchany.