Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał 1004 szt. tabletek ekstazy

Data publikacji 17.05.2011

dsc06364_narko_17.05.2011rPolicjanci Zespołu do walki z Przestępczością Narkotykową wpadli na trop 25 – letniego mieszkańca gminy Brodnica działającego wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Policjanci znaleźli w jego samochodzie 1004 szt. tabletek ekstazy. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie trafił do aresztu. Detektywi nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Wszystko zaczęło się od tego, że policjanci, którzy w śremskiej Komendzie specjalizują się w zwalczaniu przestępczości narkotykowej wykonując czynności służbowe wpadli na trop młodego mężczyzny z małej wioski w gminie Brodnica działającego wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

23 kwietnia br. wczesnym rankiem na trasie Czempiń – Szołdry śremscy kryminalni wspólnie z policjantami prewencji zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki BMW, którym poruszał się 25 - latek. W jego aucie funkcjonariusze znaleźli 1004 szt. tabletek ekstazy. Mężczyzna został zatrzymany i tego samego dnia na wniosek śremskiej Policji i prokuratury sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Detektywi realizujący tę sprawę nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Poniżej zdjęcie zabezpieczonych narkotyków.

dsc06364_narkotyki_17.05.2011