Tragiczny w skutkach wypadek na drodze relacji Śrem - Zaniemyśl - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny w skutkach wypadek na drodze relacji Śrem - Zaniemyśl

Data publikacji 16.05.2011

W miniony piątek, 13 maja na drodze relacji Śrem – Zaniemyśl doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem osobowym marki renault uderzyła w przydrożne drzewo. Kobieta w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Poznaniu, gdzie stwierdzono zgon. Obecnie badamy wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy 13 maja udali się na miejsce wypadku, kierująca pojazdem marki renault 54 – letnia mieszkanka Kościana jadąc w kierunku Zaniemyśla zjechała na przeciwległy pas ruchu, aby ominąć leżący na prawej części jezdni odłamany konar drzewa. Kobieta wracając na swój pas ruchu straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Kierująca autem w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Poznaniu, gdzie stwierdzono zgon. W samochodzie było także trzech pasażerów. Nie odnieśli oni poważniejszych obrażeń ciała.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.